HOEGERT сет вилушкасто-окасти клучеви, 26 парчиња ( 6-32mm)  HT1W496
  • HOEGERT сет вилушкасто-окасти клучеви, 26 парчиња ( 6-32mm)  HT1W496

HOEGERT сет вилушкасто-окасти клучеви, 26 парчиња ( 6-32mm) HT1W496

5.590 ден.6.990 ден.
Шифра на производ: 1W496
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Комплет од дваесет и шест комбинирани клучеви.

Карактеристики
• клучеви изработени од висококвалитетен челик од легура на хром-ванадиум, кои штитат од корозија
• отпорни на деформации
• ковани
• произведен во согласност со DIN 3113
• спакувани во практична пакување од материјал и кутија

Сетот содржи
• комбинирани клучеви: 6/7/8/9/10/11/12/13/14/15/16/17/18/19/20/21/22/23/24/25/26 / 27/28/ 29/30/32 мм

Технички податоци
6-32 мм

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT сет вилушкасто-окасти клучеви, 26 парчиња ( 6-32mm) HT1W496 Опис на производот Комплет од дваесет и шест комбинирани клучеви. Карактеристики • клучеви изработени од висококвалитетен челик од легура на хром-ванадиум, кои штитат од корозија • отпорни на деформации • ковани • произведен во согласност со DIN 3113 • спакувани во практична пакување од материјал и кутија Сетот содржи • комбинирани клучеви: 6/7/8/9/10/11/12/13/14/15/16/17/18/19/20/21/.. Category: Product #: 1W496 Regular price: 5.590 ден. 6.990
5.590
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS