HOEGERT сет торкс насадни клучеви 1/4" и 3/8"   HT1A884
  • HOEGERT сет торкс насадни клучеви 1/4" и 3/8"   HT1A884

HOEGERT сет торкс насадни клучеви 1/4" и 3/8" HT1A884

380 ден.660 ден.
Шифра на производ: 1A884
Достапност: На залиха
Количина:

Product description
A set of 9 TORX 1/4 ″ and 3/8 ″ sockets.


Characteristics
• made of high-quality chrome-vandal alloy steel
• resistant to deformation
• die-castforged
• packed on a metal strip

 

The kit includes: 1/4 ″ sockets (E5 / E6 / E7 / E8), 3/8 ″ sockets (E10, E12, E14, E16), adapter

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT сет торкс насадни клучеви 1/4" и 3/8" HT1A884 Product description A set of 9 TORX 1/4 ″ and 3/8 ″ sockets. Characteristics • made of high-quality chrome-vandal alloy steel • resistant to deformation • die-castforged • packed on a metal strip   The kit includes: 1/4 ″ sockets (E5 / E6 / E7 / E8), 3/8 ″ sockets (E10, E12, E14, E16), adapter .. Category: Product #: 1A884 Regular price: 380 ден. 660
380
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS