HOEGERT одвртувач крцкалка со 35 додатоци  HT1S101
  • HOEGERT одвртувач крцкалка со 35 додатоци  HT1S101
  • HOEGERT одвртувач крцкалка со 35 додатоци  HT1S101

HOEGERT одвртувач крцкалка со 35 додатоци HT1S101

990 ден.1.290 ден.
Шифра на производ: 1S101
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Комплет кој се состои од крцкалка, 26 парчиња битови и 9 приклучоци. Сè е спакувано во практичен организатор за лесно складирање. Незаменлив
за секој професионалец.

Карактеристики
• битови за шрафцигер изработени од висококвалитетен легиран челик S2;
• приклучоци изработени од висококвалитетен челик од легура на хром-ванадиум;
• издржлив, отпорен на деформација и оштетување;
• шрафцигер со ротирачка рачка со прекинувач за насока: десно / лево;
• вградениот магнет цврсто го држи делот од седечкиот шрафцигер;
• витканиот пин обезбедува подобра контрола на работата на битови при брзо вртење;
• двокомпонентна рачка со специјално формирана површина против лизгање што ја зголемува силата на затегнување;
• спакуван во практичен организатор кој ви овозможува да ги складирате сите елементи.


Сетот се состои од:
Рачка (крцкалка)
Битови:
SL 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm
PH0, PH1, PH2, PH3
PZ0, PZ1, PZ2, PZ3
Т10, Т15, Т20, Т25
ТТ10, ТТ15, ТТ20, ТТ25
H3, H4, H5, H6
Адаптер  1/4".
1/4" приклучоци:
4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm, 11 mm, 12 mm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT одвртувач крцкалка со 35 додатоци HT1S101 Опис на производот Комплет кој се состои од крцкалка, 26 парчиња битови и 9 приклучоци. Сè е спакувано во практичен организатор за лесно складирање. Незаменлив за секој професионалец. Карактеристики • битови за шрафцигер изработени од висококвалитетен легиран челик S2; • приклучоци изработени од висококвалитетен челик од легура на хром-ванадиум; • издржлив, отпорен на деформација и оштетув.. Category: Product #: 1S101 Regular price: 990 ден. 1.290
990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS