HOEGERT сет клучеви за филтри за масло (14 парчиња )  HT8G306

HOEGERT сет клучеви за филтри за масло (14 парчиња ) HT8G306

1.990 ден.
Шифра на производ: 8G306
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Комплет од 14 клучеви за филтер за масло наменети за професионална употреба во работилници и автомеханичарски ссервиси.

Карактеристики
• изработени од висококвалитетен челик;
• прифат 3/8";
• опсег од 65 до 100 mm;
• вклучен адаптер за 1/2”;
• овозможуваат работа на тешко достапни места;
• спакуван во практично куќиште за полесен транспорт и складирање на поединечните елементи.

Комплетот вклучува клучеви за следните возила:
65/14 - GM, Dajhatsu, Toyota
68/14 - Mazda, Ford Escort, Subaru
73/14 - Toyota, Lexus
76/14 - VW, Porsche, Mercedes, BMW, Audi A3, Opel
80/15 - nissan, honda, mazda, isuzu, subaru, opel, toyota
93/15 - Opel, Mazda, Volvo, Mitsubishi, Nissan, VW, Porsche, Renault, Ford, Honda, Audi
93/36 - Ford
65/67 – Daihatsu
80/82 - Mazda, Subaru, Toyota, Honda, Acura, Nissan
90/15 - Honda Accord, Mitsubishi, Isuzu
75/77 - VW, Audi, Ford, Isuzu, Mercedes, Opel
76/30 - Ford
100/15 - Isuzu, Mitsubishi
74/76/15 - VW, Porsche, Mercedes, BMW, Audi A3, Opel

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT сет клучеви за филтри за масло (14 парчиња ) HT8G306 Опис на производот Комплет од 14 клучеви за филтер за масло наменети за професионална употреба во работилници и автомеханичарски ссервиси. Карактеристики • изработени од висококвалитетен челик; • прифат 3/8"; • опсег од 65 до 100 mm; • вклучен адаптер за 1/2”; • овозможуваат работа на тешко достапни места; • спакуван во практично куќиште за полесен транспорт и складирање на поединечните .. Category: Product #: 8G306 Regular price: 1.990 ден. 1.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS