HOEGERT сет HT1R478  ( 18 парчиња )
  • HOEGERT сет HT1R478  ( 18 парчиња )
  • HOEGERT сет HT1R478  ( 18 парчиња )
  • HOEGERT сет HT1R478  ( 18 парчиња )

HOEGERT сет HT1R478 ( 18 парчиња )

4.220 ден.5.690 ден.
Производител: HOEGERT
Шифра на производ: 1R478
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Сет од приклучоци и додатоци. Сите приклучоци се ковани во spline стандардот, што значи дека имаат 12 клинови на периметарот. Оваа специјализирана форма му овозможува на додатокот да одговара на завртки и навртки во облик на шестоаголник, 12 хекс, торкс, квадратни и навртки и завртки изразени во инчи.

Карактеристики
• приклучоци и додатоци изработени од челик од легура на хром-ванадиум
• отпорни на деформации
• ковани
• крцкалка со 60 заби
• 2 адаптери за монтажа на 1/4 "или 3/8" крцкалка
• спакуван во куфер со метални брави и шарки
• внатрешноста на куќиштето е изработено од флексибилна пластика, што го олеснува пристапот до алатите и гарантира непроменлива положба на поединечните елементи за време на транспортот

Сетот содржи
• Приклучоци: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24 mm
• 19 мм отвор низ крцкалка
• 1/4 "и 3/8" адаптер за крцкалка
• Продолжеток од 80 и 150 mm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT HOEGERT сет HT1R478 ( 18 парчиња ) Опис на производот Сет од приклучоци и додатоци. Сите приклучоци се ковани во spline стандардот, што значи дека имаат 12 клинови на периметарот. Оваа специјализирана форма му овозможува на додатокот да одговара на завртки и навртки во облик на шестоаголник, 12 хекс, торкс, квадратни и навртки и завртки изразени во инчи. Карактеристики • приклучоци и додатоци изработени од челик од легура на х.. Category: Product #: 1R478 Regular price: 4.220 ден. 5.690
4.220
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS