HOEGERT сет HT1R460  ( 33 парчиња )
  • HOEGERT сет HT1R460  ( 33 парчиња )
  • HOEGERT сет HT1R460  ( 33 парчиња )

HOEGERT сет HT1R460 ( 33 парчиња )

1.290 ден.1.590 ден.
Производител: HOEGERT
Шифра на производ: 1R460
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Комплет додатоци и битови за употреба во дупчалки и ударни шрафцигери

Карактеристики
• издржливи битови, изработени од висококвалитетен легиран челик S2
• специјалниот SLIM профил му овозможува на корисникот да влезе во тешко достапни области
• крцкалка со 52 заби
• спакуван во пригодна кутија

Сетот содржи
• 3/ 4/ 5/ 6
• PH1/ PH2 x 2/ PH3
• PZ1/ PZ2 x 2/ PZ3
• H3/ H4/ H5/ H6
• T10/ T15/ T20/ T25/ T27/ T30/ T40
• T10/ T15/ T20/ T25/ T27/ T30/ T40/ T27/ T30/ T40
• адаптер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT HOEGERT сет HT1R460 ( 33 парчиња ) Опис на производот Комплет додатоци и битови за употреба во дупчалки и ударни шрафцигери Карактеристики • издржливи битови, изработени од висококвалитетен легиран челик S2 • специјалниот SLIM профил му овозможува на корисникот да влезе во тешко достапни области • крцкалка со 52 заби • спакуван во пригодна кутија Сетот содржи • 3/ 4/ 5/ 6 • PH1/ PH2 x 2/ PH3 • PZ1/ PZ2 x 2/ PZ3 • H3/.. Category: Product #: 1R460 Regular price: 1.290 ден. 1.590
1.290
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS