HOEGERT сет екстрактори за оштетени завртки HT8G404

HOEGERT сет екстрактори за оштетени завртки HT8G404

390 ден.
Шифра на производ: 8G404
Достапност: На залиха
Количина:

Characteristic

  • for removing twisted and broken screws;
  • 6 chisels: M3-M6, M6-M8, M8-M11, M11-M14, M14-M18, M18-M25.
Technical data:
 dimension icon 6 part

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT сет екстрактори за оштетени завртки HT8G404 Characteristic for removing twisted and broken screws; 6 chisels: M3-M6, M6-M8, M8-M11, M11-M14, M14-M18, M18-M25. Technical data:   6 part .. Category: Product #: 8G404 Regular price: 390 ден. 390
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS