HOEGERT полнач за акумулатори 6V / 12V ( 7A ) HT8G611
 • HOEGERT полнач за акумулатори 6V / 12V ( 7A ) HT8G611
 • HOEGERT полнач за акумулатори 6V / 12V ( 7A ) HT8G611
 • HOEGERT полнач за акумулатори 6V / 12V ( 7A ) HT8G611

HOEGERT полнач за акумулатори 6V / 12V ( 7A ) HT8G611

3.490 ден.
Шифра на производ: 8G611
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Висококвалитетен уред наменет за полнење на акумулатори од 6 V и 12 V , наменет за мотоцикли, автомобили, камп приколки, моторни чамци, трактори и градинарски уреди.

Карактеристики
• полначот овозможува полнење на традиционалните оловно-киселински акумулатори;
• акумулатори со течен електролит;
• вградениот амперметар овозможува постојано следење на процесот на полнење;
• заштитни карактеристики:
  – спречување пожар
  – спречување на преполнување на батеријата;
• вградени кабли од 2м.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT полнач за акумулатори 6V / 12V ( 7A ) HT8G611 Опис на производот Висококвалитетен уред наменет за полнење на акумулатори од 6 V и 12 V , наменет за мотоцикли, автомобили, камп приколки, моторни чамци, трактори и градинарски уреди. Карактеристики • полначот овозможува полнење на традиционалните оловно-киселински акумулатори; • акумулатори со течен електролит; • вградениот амперметар овозможува постојано следење на процесот на полнење; .. Category: Product #: 8G611 Regular price: 3.490 ден. 3.490
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS