HOEGERT кримпер за карики HT8G423

HOEGERT кримпер за карики HT8G423

490 ден.
Шифра на производ: 8G423
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Кримпери за карики:


Product description

Ring squeezer for mounting pistons in cylinders.

Characteristic

  • made of elastic SK5 steel sheet;
  • equipped with a worm wheel with lock.
Technical data:
 dimension icon Ø 50-125 x 75 mm
Ø 90-175 x 100 mm
Ø 90-175 x 150 mm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT кримпер за карики HT8G423 Product description Ring squeezer for mounting pistons in cylinders. Characteristic made of elastic SK5 steel sheet; equipped with a worm wheel with lock. Technical data:   Ø 50-125 x 75 mm Ø 90-175 x 100 mm Ø 90-175 x 150 mm .. Category: Product #: 8G423 Regular price: 490 ден. 490
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS