HOEGERT клуч за аксијални спони за волан HT8G322
  • HOEGERT клуч за аксијални спони за волан HT8G322
  • HOEGERT клуч за аксијални спони за волан HT8G322

HOEGERT клуч за аксијални спони за волан HT8G322

1.190 ден.
Шифра на производ: 8G322
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Универзален клуч кој овозможува исклучување на внатрешниот спој на управувачката шипка.

Карактеристики
• наменет за работилници и услуги
• за брзо склопување и отстранување на управувачката шипка
• квадратен приклучок 1/2″• широк опсег на големини од 35 mm до 42 mm.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT клуч за аксијални спони за волан HT8G322 Опис на производот Универзален клуч кој овозможува исклучување на внатрешниот спој на управувачката шипка. Карактеристики • наменет за работилници и услуги • за брзо склопување и отстранување на управувачката шипка • квадратен приклучок 1/2″• широк опсег на големини од 35 mm до 42 mm.   .. Category: Product #: 8G322 Regular price: 1.190 ден. 1.190
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS