HOEGERT глодало за шарки 35мм  HT6D320
  • HOEGERT глодало за шарки 35мм  HT6D320

HOEGERT глодало за шарки 35мм HT6D320

750 ден.
Шифра на производ: 6D320
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Производ дизајниран за дупчење на слепи дупки во иверки и дрвени основни материјали.
Совршен за дупчење дупки за шарки во производството на мебел.

Карактеристики
• изработен од челик со висока јачина 88 HRC
• висока прецизност на работа +/- 0,15 mm
• точката на центрирање намалена на 2 mm овозможува дупчење на тенки плочи
• глодалото со врвови од волфрам карбид обезбедува засилување на двата раба на битот
• спакувано во практично пластично кутивче со јазиче

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT глодало за шарки 35мм HT6D320 Опис на производот Производ дизајниран за дупчење на слепи дупки во иверки и дрвени основни материјали. Совршен за дупчење дупки за шарки во производството на мебел. Карактеристики • изработен од челик со висока јачина 88 HRC • висока прецизност на работа +/- 0,15 mm • точката на центрирање намалена на 2 mm овозможува дупчење на тенки плочи • глодалото со врвови од волфрам карбид обезбеду.. Category: Product #: 6D320 Regular price: 750 ден. 750
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS