VILLAGER

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
VILLAGER Бушач за земја VPH 43
Моделите VPH 43 се наменети првенствено за дупчење земја во помал дијаметар до 250 mm. Најчесто се к..
13.500 ден.
без ДДВ: 11.441 ден.
VILLAGER Бушач за земја VPH 170 R
Villager VPH 170 R  е робусен бушач за двајца оператори кој е опремен со 4-тактен Villager VGR ..
22.000 ден.
без ДДВ: 18.644 ден.
VILLAGER Електрична косилка VILLY 1400 P
Description Features: • Mowing  • Collecting Product specification ..
6.550 ден.
без ДДВ: 5.551 ден.
VILLAGER Електрична косилка VILLY 1600 P
Description Features: • Mowing  • Collecting Product specification ..
7.650 ден.
без ДДВ: 6.483 ден.
VILLAGER Електрична косилка VILLY 1800 P
Description Features: • Mowing  • Collecting Product specification ..
9.500 ден.
без ДДВ: 8.051 ден.
VILLAGER Бензиска косилка ATLAS 4011 T
Description Functions: mowing mulching collecting side discharge..
18.500 ден.
без ДДВ: 15.678 ден.
VILLAGER Бензиска косилка ATLAS 4111 T
Description Features: Mowing Collecting Mulching Side discharge ..
21.000 ден.
без ДДВ: 17.797 ден.
VILLAGER Бензиска косилка ATLAS 5111 T
Description Features: Mowing Collecting Mulching Side discharge ..
23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS