ГРАДИНАРСКИ АЛАТ

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
VILLAGER Бушач за земја VPH 43
Моделите VPH 43 се наменети првенствено за дупчење земја во помал дијаметар до 250 mm. Најчесто се к..
13.500 ден.
без ДДВ: 11.441 ден.
VILLAGER Бушач за земја VPH 170 R
Villager VPH 170 R  е робусен бушач за двајца оператори кој е опремен со 4-тактен Villager VGR ..
22.000 ден.
без ДДВ: 18.644 ден.
VILLAGER Електрична косилка VILLY 1400 P
Description Features: • Mowing  • Collecting Product specification ..
6.550 ден.
без ДДВ: 5.551 ден.
VILLAGER Електрична косилка VILLY 1600 P
Description Features: • Mowing  • Collecting Product specification ..
7.650 ден.
без ДДВ: 6.483 ден.
VILLAGER Електрична косилка VILLY 1800 P
Description Features: • Mowing  • Collecting Product specification ..
9.500 ден.
без ДДВ: 8.051 ден.
VILLAGER Бензиска косилка ATLAS 4011 T
Description Functions: mowing mulching collecting side discharge..
18.500 ден.
без ДДВ: 15.678 ден.
VILLAGER Бензиска косилка ATLAS 4111 T
Description Features: Mowing Collecting Mulching Side discharge ..
21.000 ден.
без ДДВ: 17.797 ден.
VILLAGER Бензиска косилка ATLAS 5111 T
Description Features: Mowing Collecting Mulching Side discharge ..
23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
VERTO Рачна пумпа 7L VERTO Рачна пумпа 7L
15G506 GARDEN SPRAYER 7 L BRAND: VERTO VERTO pressure sprayer (ref. no. 15G506..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
VERTO Рачна пумпа 15L
15G507 GARDEN SPRAYER 15 L BRAND: VERTO VERTO pressure sprayer (ref. no. 15G50..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
VERTO Моталка кутија со црево 1/2", 20m + 2m VERTO Моталка кутија со црево 1/2", 20m + 2m
15G891 HOSE WITH AUTOMATIC REEL 1/2", 20 M + 2 M BRAND: VERTO Hose with auto..
6.290 ден.
без ДДВ: 5.331 ден.
VERTO Бензиски тример 1.4kW  F- 460mm VERTO Бензиски тример 1.4kW  F- 460mm
50G490 PETROL GRASS CUTTER 1.4KW, CUTTING WIDTH 255/460 MM BRAND: VERTO VERTO ..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
AR Потопна пумпа за чиста вода ARUP 750PT
Technical specifications AR Code 51983 Power (V) 230 ..
5.390 ден.
без ДДВ: 4.568 ден.
AR Градинарска пумпа за вода ARGP 800X
Technical specifications AR Code 51988 Power (V) 230 ..
6.490 ден.
без ДДВ: 5.500 ден.
AR Градинарска пумпа за вода ARGP 1100X
Technical specifications AR Code 51990 Power (V) 230 ..
7.190 ден.
без ДДВ: 6.093 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS