Статични циркулари

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
EINHELL стабилен циркулар  TC-MS 2112
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 1400 W S1 / 1600 W S6 40% ● Idle speed no: 5000 min-¹ ● TCT saw b..
6.880 ден.
без ДДВ: 5.831 ден.
EINHELL стабилен потезен циркулар  TC-SM 2131 Dual
Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 1800 W S2 5 min / 1500 W S1 ● Idle speed: 5000 min-¹ ● TCT saw blad..
12.580 ден.
без ДДВ: 10.661 ден.
EINHELL статичен циркулар за плочки TE-TC 620 U ( со вода )
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 900 W (S2 30 min) ● Idle speed: 2950 min-¹ ● Working table: 610 x..
22.899 ден.
без ДДВ: 19.406 ден.

Распродадено

Распродадено

EINHELL потезен стабилен циркулар TE-SM 2534 Dual EINHELL потезен стабилен циркулар TE-SM 2534 Dual
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 1800 W S1 / 2000 W S6 25% ● Idle speed: 5000 rpm ● Cutting height..
16.990 ден.
без ДДВ: 14.398 ден.

Распродадено

Распродадено

EINHELL стабилен циркулар со горна плотна TH-MS 2112 T EINHELL стабилен циркулар со горна плотна TH-MS 2112 T
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 1200 W ● Idle speed no: 4500 min-¹ ● TCT saw blade / teeth: Ø 210..
9.590 ден.
без ДДВ: 8.127 ден.

Распродадено

Распродадено

EINHELL стабилен циркулар со ногарки TC-TS 2025/2 U EINHELL стабилен циркулар со ногарки TC-TS 2025/2 U
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 1800 W S1 / 2000 W S6 25% ● Idle speed: 5000 rpm ● Cutting height..
12.640 ден.
без ДДВ: 10.712 ден.
EINHELL стабилен циркулар за плочки TC-TC 618 EINHELL стабилен циркулар за плочки TC-TC 618
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Motor: AC motor ● Power: 600 W S2 10 min ● No-load speed: 2950 min-¹ ● ..
5.240 ден.
без ДДВ: 4.441 ден.
EINHELL електрично точило TH-BG 150 EINHELL електрично точило TH-BG 150
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 150 W S2 30 min ● No load speed: 2950 min-¹ ● Grinding wheels: Ø ..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS