Распродадено
EINHELL електрична брусилка за ѕидови (жирафа) TC-DW 225
  • EINHELL електрична брусилка за ѕидови (жирафа) TC-DW 225

EINHELL електрична брусилка за ѕидови (жирафа) TC-DW 225

10.390 ден.
Производител: EINHELL
Шифра на производ: TC-DW 225
Достапност: Распродадено
Количина:

● Mains: 230 V ~ 50 Hz
● Power: 600 W
● Grinding wheel diameter: Ø 225 mm
● Power cord length: 400 cm
● No load speed: 600 - 1500 min-¹
● Item length: 1100 - 1650 mm

Standard accessories: 6 grinding wheels Ø 225 mm (2*P60 / 2*P80 / 2*P120), Transport and storage case

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

EINHELL EINHELL електрична брусилка за ѕидови (жирафа) TC-DW 225 ● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 600 W ● Grinding wheel diameter: Ø 225 mm ● Power cord length: 400 cm ● No load speed: 600 - 1500 min-¹ ● Item length: 1100 - 1650 mm Standard accessories: 6 grinding wheels Ø 225 mm (2*P60 / 2*P80 / 2*P120), Transport and storage case .. Category: Product #: TC-DW 225 Regular price: 10.390 ден. 10.390
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS