ЕЛЕКТРИЧЕН АЛАТ

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
EINHELL Батериска дупчалка TC-CD 18/35 Li Solo  ( без батерија и полнач )
Product Description:Cordless Drill Driver 18V Technical Data: Battery Voltage: 18V Idle Peed: 0-5..
2.170 ден.
без ДДВ: 1.839 ден.
EINHELL микропроцесорски полнач за акумулатори CE-BC 4M EINHELL микропроцесорски полнач за акумулатори CE-BC 4M
- Intelligent battery charger with microprocessor controller - Multi-stage charging cycle,contr..
2.860 ден.
без ДДВ: 2.424 ден.
EINHELL сет полнач +батерија 18V, 2,5Ah POWER X-CHANGE
- Universal usability for all Power X-Change rechargeable devices: - Saving money, protecting t..
2.980 ден.
без ДДВ: 2.525 ден.
EINHELL сет полнач +батерија 18V, 4Ah POWER X-CHANGE
- Universal usability for all Power X-Change rechargeable devices: - Saving money, protecting t..
4.039 ден.
без ДДВ: 3.423 ден.

Распродадено

Распродадено

EINHELL вибрациона дупчалка TC-ID 1000 Kit EINHELL вибрациона дупчалка TC-ID 1000 Kit
● Mains: 220 – 240 V ~ 50 Hz ● Power: 1010 W ● Idle speed: 0 – 3000 min-¹ ● No. of impacts: 0 – 5..
3.499 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.
EINHELL индустриска правосмукалка мокро-суво TC-VC 1820 S EINHELL индустриска правосмукалка мокро-суво TC-VC 1820 S
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 1250 W ● Suction power max.: 180 mbar ● Air quantity: 68 l/ s ● ..
5.049 ден.
без ДДВ: 4.279 ден.
EINHELL батериксa бормашина TC-CD 18/35  POWER X-CHANGE EINHELL батериксa бормашина TC-CD 18/35  POWER X-CHANGE
● Battery: 18 V / 1 x 1500 mAh / Li-Ion ● Charging time: 1h ● Number of gears: 1 ● Idle speed: 0 ..
5.210 ден.
без ДДВ: 4.415 ден.
EINHELL линиски ласер TC-LL 2 EINHELL линиски ласер TC-LL 2
•Easy projection of a laser cross •Projection of a horizontal and/or a vertical laser line •Angled..
3.810 ден.
без ДДВ: 3.229 ден.
EINHELL стабилен циркулар  TC-MS 2112
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 1400 W S1 / 1600 W S6 40% ● Idle speed no: 5000 min-¹ ● TCT saw b..
6.880 ден.
без ДДВ: 5.831 ден.
EINHELL електро пневматска дупчалка SDS PLUS TC-RH 900 EINHELL електро пневматска дупчалка SDS PLUS TC-RH 900
● Mains: 230 – 240 V ~ 50 Hz ● Power: 900 W ● Idle speed: 850 min-¹ ● Impact rate / Impact power:..
4.699 ден.
без ДДВ: 3.982 ден.
EINHELL стабилен потезен циркулар  TC-SM 2131 Dual
Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 1800 W S2 5 min / 1500 W S1 ● Idle speed: 5000 min-¹ ● TCT saw blad..
12.580 ден.
без ДДВ: 10.661 ден.
EINHELL статичен циркулар за плочки TE-TC 620 U ( со вода )
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 900 W (S2 30 min) ● Idle speed: 2950 min-¹ ● Working table: 610 x..
22.899 ден.
без ДДВ: 19.406 ден.

Распродадено

Распродадено

EINHELL батериксa штрафилица TE-CD 12 Li-2X1.3 Ah
● Battery: 12 V / 1300 mAh / Li-Ion ● Idle speed: - 1st gear: 0 – 350 min-¹ - 2nd gear: 0 – 1300 ..
4.690 ден.
без ДДВ: 3.975 ден.

Распродадено

Распродадено

EINHELL стабилна дупчалка TC-BD 630
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Max. power (S2 | S2time): 630 W | 15 min ● Spindle speed: 250 - 2450 min-..
15.990 ден.
без ДДВ: 13.551 ден.

Распродадено

Распродадено

EINHELL стабилна дупчалка TC-BD 350
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 350 W (S2 15 min) ● Spindle speed: 580 – 2650 min-¹ (5 steps) ● T..
7.490 ден.
без ДДВ: 6.347 ден.

Распродадено

Распродадено

EINHELL електрична пила мулти TC-AP 650 EINHELL електрична пила мулти TC-AP 650
● Mains: 230 - 240 V ~ 50 Hz ● Power: 650 W ● Strokes: 500 – 3000 min-¹ ● Cutting depth max. (woo..
4.690 ден.
без ДДВ: 3.975 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS