EINHELL Батериска дупчалка TC-CD 18/35 Li Solo  ( без батерија и полнач )

EINHELL Батериска дупчалка TC-CD 18/35 Li Solo ( без батерија и полнач )

2.170 ден.
Шифра на производ: TC-CD 18/35 Li Solo
Достапност: На залиха
Количина:

Product Description:Cordless Drill Driver 18V
Technical Data:
Battery Voltage: 18V
Idle Peed: 0-550rpm
Speeds: 1
Chuck: 10mm
Torque (N-m): 35
Torque Settings: 21
Corded / Cordless: Cordless
Dimensions: 19.4x8x20cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

EINHELL Батериска дупчалка TC-CD 18/35 Li Solo ( без батерија и полнач ) Product Description:Cordless Drill Driver 18V Technical Data: Battery Voltage: 18V Idle Peed: 0-550rpm Speeds: 1 Chuck: 10mm Torque (N-m): 35 Torque Settings: 21 Corded / Cordless: Cordless Dimensions: 19.4x8x20cm .. Category: Product #: TC-CD 18/35 Li Solo Regular price: 2.170 ден. 2.170
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS