Бургии

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT бургија HEX со прифат за бетонска круна, 110mm HT6D494
Product description Adapter for cemented carbide hole-saw drill bits with HEX handle. Cha..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.
HOEGERT бургија SDS+ со прифат за бетонска круна, 110mm HT6D490
Product description Adapter for cemented carbide hole-saw drill bits with SDS+ handle. Charact..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
HOEGERT бургија SDS Max со прифат за бетонска круна, 160mm  HT6D492
Product description Adapter for cemented carbide hole-saw drill bits with SDS+ handle. Charact..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
-20%
HOEGERT круна за бетон ( 65mm )  HT6D484
Product description Hole-saw drill bits are designed to bore holes in hard concrete materials. C..
870 ден.1.090 ден.
без ДДВ: 737 ден.
-20%
HOEGERT круна за бетон ( 67mm )  HT6D486
Product description Hole-saw drill bits are designed to bore holes in hard concrete materials. C..
910 ден.1.140 ден.
без ДДВ: 771 ден.
-20%
HOEGERT круна за бетон ( 80mm)  HT6D487
Product description Hole-saw drill bits are designed to bore holes in hard concrete materials. C..
1.050 ден.1.310 ден.
без ДДВ: 890 ден.
-20%
HOEGERT круна за бетон ( 83mm ) HT6D489
Product description Hole-saw drill bits are designed to bore holes in hard concrete materials. C..
1.190 ден.1.490 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
HOEGERT сет бургии за метал HT6D186
Product description A set of drill bits for drilling holes in steel, cast iron, non-ferrous metals ..
610 ден.
без ДДВ: 517 ден.
HOEGERT сет бургии за бетон HT6D370
Product description . SDS-plus drill bit set for drilling in brick, stone, concrete and reinforced ..
800 ден.
без ДДВ: 678 ден.
HOEGERT бургии за стакло и керамика HT6D084 ( 4mm )
Product description Professional drill bits for glass, ceramic tiles and porcelain. Characteri..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2021. UKION SHOPS