HOEGERT пиштол за воздух (200mm)  HT4R751

HOEGERT пиштол за воздух (200mm) HT4R751

399 ден.490 ден.
Шифра на производ: 4R751
Достапност: На залиха
Количина:

Characteristics

  • 200-mm nozzle;
  • max. input pressure: 116 BAR/ 8 PSI;
  • nozzle orifice: 2.5 mm;
  • 1/4” quick-release coupling.
Techncal specification:
 wymiar icon

200 mm;

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2021. UKION SHOPS
HOEGERT пиштол за воздух (200mm) HT4R751 Characteristics 200-mm nozzle; max. input pressure: 116 BAR/ 8 PSI; nozzle orifice: 2.5 mm; 1/4” quick-release coupling. Techncal specification:   200 mm; .. Category: Product #: 4R751 Regular price: 399 ден. 399 Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО