HOEGERT клешта за отстранување на црева HT8G342

HOEGERT клешта за отстранување на црева HT8G342

440 ден.
Шифра на производ: 8G342
Достапност: На залиха
Количина:

Pliers are perfect for removing plastic, rubber etc. wires.

Characteristic

  • facilitate and enable the disassembly of vacuum and fuel lines, etc.
  • diameter range 5-15 mm;
  • working range 5-30 mm.
Technical data:
 dimension icon 200 mm

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2021. UKION SHOPS
HOEGERT клешта за отстранување на црева HT8G342 Pliers are perfect for removing plastic, rubber etc. wires. Characteristic facilitate and enable the disassembly of vacuum and fuel lines, etc. diameter range 5-15 mm; working range 5-30 mm. Technical data:   200 mm   .. Category: Product #: 8G342 Regular price: 440 ден. 440 Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО