HOEGERT универзалнo заклчување за брегасто вратило HT8G363

HOEGERT универзалнo заклчување за брегасто вратило HT8G363

650 ден.
Шифра на производ: 8G363
Достапност: На залиха
Количина:

Product description

Universal timing lock

Characteristic

  • for locking timing pulleys on gasoline and diesel engines.
Technical data:
 dimension icon 10-180 mm

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2021. UKION SHOPS
HOEGERT универзалнo заклчување за брегасто вратило HT8G363 Product description Universal timing lock Characteristic for locking timing pulleys on gasoline and diesel engines. Technical data:   10-180 mm   .. Category: Product #: 8G363 Regular price: 650 ден. 650 Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО