HOEGERT сет блокади за брегасто вратило HT8G362

HOEGERT сет блокади за брегасто вратило HT8G362

1.699 ден.2.150 ден.
Шифра на производ: 8G362
Достапност: На залиха
Количина:

Product description

Timing wheel locking set for many car manufacturers (Opel, Rover, VW, Citroen, Ford, Fiat, Peugeot, Isuzu)

Characteristic

  • the set is packed in a plastic box for easy transport and storage.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2021. UKION SHOPS
HOEGERT сет блокади за брегасто вратило HT8G362 Product description Timing wheel locking set for many car manufacturers (Opel, Rover, VW, Citroen, Ford, Fiat, Peugeot, Isuzu) Characteristic the set is packed in a plastic box for easy transport and storage. .. Category: Product #: 8G362 Regular price: 1.699 ден. 1.699 Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО