HOEGERT пневматска мазалица HT4R790

HOEGERT пневматска мазалица HT4R790

1.699 ден.2.110 ден.
Производител: HOEGERT
Шифра на производ: 4R790
Достапност: На залиха
Количина:

Characteristic

  • required pressure 90 PSI / 6 Bar;
  • minimum air consumption 113 l / min;
  • 1/4 "connector;
  • 200 mm rubber hose and 150 mm metal grease nipple included.
 
Technical data:
 dimension icon 400 cm3

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2021. UKION SHOPS
HOEGERT HOEGERT пневматска мазалица HT4R790 Characteristic required pressure 90 PSI / 6 Bar; minimum air consumption 113 l / min; 1/4 "connector; 200 mm rubber hose and 150 mm metal grease nipple included.   Technical data:   400 cm3 .. Category: Product #: 4R790 Regular price: 1.699 ден. 1.699 Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО