HOEGERT клуч за водна пумпа ( VAG; 295mm/30,5mm; VW, Audi ) HT8G329

HOEGERT клуч за водна пумпа ( VAG; 295mm/30,5mm; VW, Audi ) HT8G329

730 ден.920 ден.
Шифра на производ: 8G329
Достапност: На залиха
Количина:

Product description
A key to help you replace the water pump

Characteristic

  • for installation of a water pump in a version with air conditioning;
  • internal diameter 30.5 mm;
  • for VW and Audi vehicles.
Technical data:
 dimension icon 295mm / 30.5mm

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2021. UKION SHOPS
HOEGERT клуч за водна пумпа ( VAG; 295mm/30,5mm; VW, Audi ) HT8G329 Product description A key to help you replace the water pump Characteristic for installation of a water pump in a version with air conditioning; internal diameter 30.5 mm; for VW and Audi vehicles. Technical data:   295mm / 30.5mm   .. Category: Product #: 8G329 Regular price: 730 ден. 730 Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО