HOEGERT флексибилна рачка, 1/2", 380mm  HT1A763

HOEGERT флексибилна рачка, 1/2", 380mm HT1A763

890 ден.
Шифра на производ: 1A763
Достапност: На залиха
Количина:

Characteristics

  • 1/2" output drive;
  • body made of high quality chromium-vanadium alloy steel;
  • deformation resistant;
  • knurled surface for greater comfort when working.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2021. UKION SHOPS
HOEGERT флексибилна рачка, 1/2", 380mm HT1A763 Characteristics 1/2" output drive; body made of high quality chromium-vanadium alloy steel; deformation resistant; knurled surface for greater comfort when working. .. Category: Product #: 1A763 Regular price: 890 ден. 890 Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО