EINHELL електрична косилка GC-GM 1437
  • EINHELL електрична косилка GC-GM 1437

EINHELL електрична косилка GC-GM 1437

5.490 ден.
Производител: EINHELL
Шифра на производ: GC-GM 1437
Достапност: На залиха
Количина:

● Mains: 230 V ~ 50 Hz
● Power: 1400 W
● Cutting width: 37 cm
● Cutting height adjustment:  3-levels (25/42,5/60 mm)
● Volume grass collection box: 36 litres
● Recommended for lawn area up to 500 m²

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2021. UKION SHOPS
EINHELL EINHELL електрична косилка GC-GM 1437 ● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 1400 W ● Cutting width: 37 cm ● Cutting height adjustment:  3-levels (25/42,5/60 mm) ● Volume grass collection box: 36 litres ● Recommended for lawn area up to 500 m² .. Category: Product #: GC-GM 1437 Regular price: 5.490 ден. 5.490 Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО