Распродадено
EINHELL машина за острење на ланци за верижни пили GC-CS 85 E
  • EINHELL машина за острење на ланци за верижни пили GC-CS 85 E
  • EINHELL машина за острење на ланци за верижни пили GC-CS 85 E
  • EINHELL машина за острење на ланци за верижни пили GC-CS 85 E
  • EINHELL машина за острење на ланци за верижни пили GC-CS 85 E
  • EINHELL машина за острење на ланци за верижни пили GC-CS 85 E
  • EINHELL машина за острење на ланци за верижни пили GC-CS 85 E
  • EINHELL машина за острење на ланци за верижни пили GC-CS 85 E
  • EINHELL машина за острење на ланци за верижни пили GC-CS 85 E

EINHELL машина за острење на ланци за верижни пили GC-CS 85 E

2.290 ден.
Производител: EINHELL
Шифра на производ: GC-CS 85 E
Достапност: Распродадено
Количина:

● Mains: 230 V ~ 50 Hz
● Power: 85 W
● Idle speed no: 5500 min-¹
● Grinding wheels – Ø (inside): 23 mm
● Grinding wheels – Ø (outside): 108 mm
● Grinding wheels thickness: 3,2 mm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2021. UKION SHOPS
EINHELL EINHELL машина за острење на ланци за верижни пили GC-CS 85 E ● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 85 W ● Idle speed no: 5500 min-¹ ● Grinding wheels – Ø (inside): 23 mm ● Grinding wheels – Ø (outside): 108 mm ● Grinding wheels thickness: 3,2 mm .. Category: Product #: GC-CS 85 E Regular price: 2.290 ден. 2.290 Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО