EINHELL електрична верижна пила GH-EC 1835
  • EINHELL електрична верижна пила GH-EC 1835

EINHELL електрична верижна пила GH-EC 1835

4.990 ден.
Производител: EINHELL
Шифра на производ: GH-EC 1835
Достапност: На залиха
Количина:

● Mains: 230 V ~ 50 Hz
● Power: 1800 W
● Sword length: 35,6 cm
● Cutting length: 32,5 cm
● Cutting speed: 13,5 m / s
● Oil tank volume: 160 ml

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2021. UKION SHOPS
EINHELL EINHELL електрична верижна пила GH-EC 1835 ● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 1800 W ● Sword length: 35,6 cm ● Cutting length: 32,5 cm ● Cutting speed: 13,5 m / s ● Oil tank volume: 160 ml .. Category: Product #: GH-EC 1835 Regular price: 4.990 ден. 4.990 Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО