ГРАДИНАРСКИ АЛАТ

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
EINHELL електрична дувалка собирач GC-EL 2500 E
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 2500 W ● Air speed: max. 240 km/h ● Suction capacity: max. 650 m³..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
EINHELL машина за острење на ланци за верижни пили GC-CS 85 E EINHELL машина за острење на ланци за верижни пили GC-CS 85 E
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 85 W ● Idle speed no: 5500 min-¹ ● Grinding wheels – Ø (inside): ..
2.290 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
BAVARIA електрична косилка BEM 1032 BAVARIA електрична косилка BEM 1032
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 1000 W ● Cutting width: 32 cm ● Cutting height adjustment: 3-leve..
3.390 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
EINHELL моторна косилка GC-PM 40 S-P EINHELL моторна косилка GC-PM 40 S-P
● Engine: 1 cylinder, 4-stroke-motor, 99 cm³ ● Power: 1,3 kW (1,77 HP) at 2900 rpm ● Tank vol..
13.990 ден.
без ДДВ: 11.856 ден.
EINHELL моторна косилка GC-PM 46/3 S EINHELL моторна косилка GC-PM 46/3 S
● Motor: 1 cylinder, 4-stroke motor, 135 cm³ ● Motor Power: 2,0 kW (2,72 HP) with 2900 rpm ● Fuel:..
15.990 ден.
без ДДВ: 13.551 ден.
EINHELL хидрофор GC-WW 6036
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 600 W ● Delivery capacity max.: 3600 l/h ● Delivery height max.: ..
7.590 ден.
без ДДВ: 6.432 ден.
EINHELL хидрофор GC-WW 1046 N
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 1000 W ● Delivery capacity max.: 4600 l/h ● Delivery height max.:..
9.850 ден.
без ДДВ: 8.347 ден.
EINHELL електричен тример GC-ET 2522 EINHELL електричен тример GC-ET 2522
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 250 W ● Cutting circle : 220 mm ● Rotations: 12,000 rpm ● Nylon ..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
EINHELL електричен тример GC-ET 4530 EINHELL електричен тример GC-ET 4530
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 450 W ● Cutting circle: 300 mm ● Rotations: 8800 rpm ● Nylon thr..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.

Распродадено

Распродадено

EINHELL електрична ножица за жива ограда GC-EH 5747 EINHELL електрична ножица за жива ограда GC-EH 5747
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 570 W ● Cutting length: 465 mm ● Sword length: 530 mm ● Teeth sp..
2.890 ден.
без ДДВ: 2.449 ден.
EINHELL електрична косилка GC-GM 1437 EINHELL електрична косилка GC-GM 1437
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 1400 W ● Cutting width: 37 cm ● Cutting height adjustment:  ..
5.490 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
EINHELL електрична косилка GC-GM 1536 EINHELL електрична косилка GC-GM 1536
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 1500 W ● Cutting width: 36 cm ● Cutting height adjustment:  ..
6.490 ден.
без ДДВ: 5.500 ден.
EINHELL потопна пумпа за отпадна вода GC-DP 7835 EINHELL потопна пумпа за отпадна вода GC-DP 7835
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 780 W ● Delivery capacity max.: 15 700 l/h ● Delivery height max...
3.790 ден.
без ДДВ: 3.212 ден.
EINHELL потопна пумпа за отпадна вода GC-DP 1020 N EINHELL потопна пумпа за отпадна вода GC-DP 1020 N
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 1000 W ● Delivery capacity max.: 18 000 l/h ● Delivery height max..
5.790 ден.
без ДДВ: 4.907 ден.
EINHELL градинарски ваљак GC-GR 57 EINHELL градинарски ваљак GC-GR 57
● Material thickness of the roller: 1.5 mm ● Roller width: 57 cm ● Roller diameter: 32 cm ● Filli..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
EINHELL електрична верижна пила GH-EC 1835 EINHELL електрична верижна пила GH-EC 1835
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Power: 1800 W ● Sword length: 35,6 cm ● Cutting length: 32,5 cm ● Cutti..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2021. UKION SHOPS