Апарати за заварување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
EINHELL апарат за заварување, инвертер TC-IW 150 EINHELL апарат за заварување, инвертер TC-IW 150
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Fuse protection: 16 A ● Welding current (coated electrodes): 20 ÷ 130 A ..
10.990 ден.
без ДДВ: 9.314 ден.
EINHELL апарат за заварување, инвертер TC-IW 170 EINHELL апарат за заварување, инвертер TC-IW 170
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Fuse protection: 16 A ● Welding current (coated electrodes): 20 ÷ 150 A ..
14.990 ден.
без ДДВ: 12.703 ден.
EINHELL CO2 апарат за заварување TC-GW 150 EINHELL CO2 апарат за заварување TC-GW 150
● Mains: 230 V ~ 50 Hz ● Welding current I2: 25 - 120 A (max. 150 A) ● Welding current regulation:..
19.590 ден.
без ДДВ: 16.602 ден.
EINHELL CO2 апарат за заварување TC-GW 190 D EINHELL CO2 апарат за заварување TC-GW 190 D
● Mains: 230 V 1~ / 400 V 1~, 50 Hz ● Welding current I2: 25 – 160 A (max. 190 A) ● Welding curren..
24.490 ден.
без ДДВ: 20.754 ден.
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2021. UKION SHOPS